Привітання з вагітністю у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з вагітністю в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Вітаю з радісною чудовою новиною, з передчуттям справжнього щастя. Ти скоро станеш мамою, і це просто чудово. Бажаю піклуватися не тільки про себе, але і про свою чудову дитині, бажаю слухати приємні компліменти і красиву музику, бажаю відчувати любов рідних і турботу своєї сім’ї, бажаю відчувати все прекрасне навколо і вдихати на повні груди щастя і повітря надії.
Вітаю з цим чудовим і цікавим положенням, з великою радістю і справжнім щастям. Дитинка — це самий коштовний і бажаний подарунок від Бога, нехай цей подарунок зробить твоє життя неймовірно щасливою і чудесною. Бажаю благополучної вагітності, міцного здоров’я, позитивних емоцій, добрих слів підтримки, щирої любові і миру.
Вітаю з чудовим подією. Нехай малюк в животику росте і розвивається, нехай кожен новий день твого цікавого положення буде особливим і чудовим. Бажаю відчувати себе чудово, бажаю нічого не боятися і відчувати неймовірне щастя, відчуваючи під серцем своє чадо.
Вітаю з прекрасною новиною, з чудовою подією і з цікавим положенням. Вагітність — це чудовий час підготовки до появи на світ самого великого щастя. Нехай цей час буде наповнене щирою радістю і світлими емоціями, добрими митями чарівництва і вірною підтримкою близьких людей.
Вітаю з цікавим положенням і від усієї душі бажаю кожною часточкою свого тіла і душі відчути всю принадність майбутнього материнства, кожен день зустрічати в прекрасному настрої і насолоджуватися кожною хвилиною цього щастя.