Привітання з днем торгівлі в прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем торгівлі в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

У день працівника торгівлі бажаю зі всіх сторін доходів і прибутку понад норми. Нехай життя буде наповнена щасливими днями, веселими моментами, міцним здоров’ям, повагою і вдячністю оточуючих, приємними подіями і постійної удачею.
Вітаючи Вас із днем працівників торгівлі, хочеться побажати тільки тямущих і доброзичливих покупців, вірних розрахунків, повної відсутності нестач і хорошої заробітної плати. Нехай наявний асортимент завжди зможе задовольнити найсміливіші запити клієнтів, а Ваші доходи зростають у геометричній прогресії.
Вітаю з Днем працівників торгівлі в Росії. Побажати хочу якості товару та належного рівня обслуговування, прекрасного настрою на роботі і успішної діяльності, щирої подяки і чесних клієнтів, високого достатку і високого розвитку торгівлі.
Вітаю всіх працівників торгівлі з професійним святом! Бажаю бути завжди налаштованими на успіх, отримувати бажану прибуток, легко і просто знаходити клієнтів, розвиватися і прагнути до кращого! Нехай все виходить так, як задумано, і ще краще! Здоров’я вам, позитиву і море позитивних результатів!
Хочеться побажати вам стільки позитивних емоцій і позитивного настрою, щоб ви змогли поділитися шматочком вашої радості з кожним потенційним покупцем. Зі святом! З Днем торгівлі! Міцно стійте на ногах і не втрачайте пильності.
Шановні працівники торгівлі! Нехай ваші товари завжди продаються і купуються, нехай покупці будуть чемними і з великими гаманцями, нехай вас рідко відвідують працівники податкової служби. Щастя вам, шановні працівники торгівлі!
Дорогі наші працівники! Сьогодні професійне свято — День працівників торгівлі! Вітаю вас з цим знаменним днем і хочу побажати вам гарного попиту на ваші товари, ласкавих покупців і благополуччя у всьому!
Нехай сьогодні всі покупці будуть ввічливі і невибагливі, начальство порадує вас підвищенням зарплати, а касовий апарат жодного разу не дасть збій. Нехай завжди вдома у вас панує мир. Успіхів вам у вашій справі, міцного здоров’я, вдалих спокійних робочих днів.
Торговельна справа — одна з найдавніших в історії людства. Торгівля — одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним. Вітаємо тих людей, які мають безпосереднє відношення до торгівлі! Зі святом, дорогі наші продавці! Бажаємо вам всього самого-самого! І нехай не тільки свято, але і все ваше життя буде сповнене радості, веселощів, сміху і щастя!

Дивіться також