Компліменти жінці до сліз

Ми зібрали в одне місце безліч красивих компліментів жінці до сліз, кожен зможе знайти для себе ті самі слова.

Коли я дивлюся на тебе, в моїй душі тепло, а по тілу пробігають тисячі приємних мурашок.

Ти, як фантастична книга, захоплива у світ мрій, прекрасних почуттів і щасливого настрою, ти – чудова людина, людина зачаровує посмішки і чарівного погляду.

Ти така красива, що поруч тьмяніють зірки.

Немає такої другий на світі жінки. Ти найчудовіша і неповторна. твоя посмішка чудова, твій голос солодкий, твої руки ніжні, твій стан бездоганний, твоя душа щира, твоя краса надзвичайна. ти, якого можна завжди радіти, як перші проліски! З тобою приємно і дуже добре просто бути!

Ти чула коли-небудь рок-музику без барабанів? Ось і в моєму житті не було динамічності, яскравості і ритму, поки я не зустрів тебе.

Ти – улюблениця Бога? Він обдарував тебе неземною красою.

Люблю слухати, як ти кажеш мені «улюблений, милий».

Іноді мені не вистачає хоробрості висловити все, що крутиться в моїй голові, коли я на тебе дивлюся! Ти зразок жіночності та нежносАнгельскі мила і скажено гарна, чарівна і ніжна, пристрасна і витончена, дивовижна і чудова, норовлива і норовиста, яскрава і весела, скромна і дивовижна, щира і добра, чуйна і горда, смілива і впевнена, обережна і цілеспрямована, ти особлива, різнобічна, але, головне, що ти справжня і цим ти прекрасна!

Я благословенний твоїм присутністю. Це найкраще що у мене коли-небудь було.

Ти можеш убити будь-якого своєю красою.

Для жінки з блакитними очима: Я думаю, що Бог створив твої очі з кольору прозорого блакитного неба.

Улюблена і обожнювана, незамінна і єдина красуня! Іноді ти хитреньким і спритна, як лисичка, але завжди чарівна і ласкава, немов кішечка, неповторна і вишукана, ніби лань! Найбільший скарб світу, я безмежно радий, що ти моя!

Ти найкрасивіша дівчина на світі, ти просто зводиш мене з розуму!

Найкращим моїм рішенням було рішення одружитися з тобою.

Краса супроводжує тебе у всьому: і в зовнішності, і в рисах характеру і у вчинках!

Кохана, ти подарувала мені неземну радість і як в невагомості я парю над суєтою! Але варто тобі з’явитися – я відчуваю неймовірне тяжіння і ніщо нас не зможе розлучити.

Прості слова,для не простий дівчини – ти чарівність!

Ніколи не забувай, що ти талановита, дивовижна і найпрекрасніша дівчина в світі.

Дорога, ти як вірус, підхопити який велике щастя. Від твого погляду піднімається температура, милою посмішки – підвищується тиск, плавних і граціозних рухів – частішає серцебиття. Це найприємніше нездужання і я хочу, щоб вона трансформувалася в хронічне захворювання.