Короткі привітання з днем народження у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить короткі привітання з днем народження у прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Вітаю з днем народження! Здоров’я, достатку й удачі! І нехай мрії збуваються!
Ми бажаємо тобі щастя, адже ти заслуговуєш його. І вдало тобі розпорядитися всіма благами, які зваляться тобі на голову! З днем народження, довгих років!
З днюхой! Бажаю тобі богатирського здоров’я і фізичних сил. Фарту і удачі в справах, здійснення мрій і реалізації планів! Вірних друзів і сімейного щастя!
З днем народження! Бажаю тобі іскристого щастя, бурхливої і відданої любові, матеріального благополуччя та здійснення будь-яких бажань!
Вітаю Вас з днем народження! Бажаю успіхів і щастя, здоров’я і бадьорості, оптимізму і виконання задуманих планів, любові та сімейного благополуччя! Незабутніх вражень і тільки щасливих сюрпризів!
Бажаю солодкого життя! Нехай на столі житті будуть тільки смачні, красиві і корисні страви, а сам стіл буде різноманітний і багатий!
З днем народження! Здоров’я, любові, миру, посмішок, удачі, благополуччя. Мрії хай збуваються, а життя буде довгим і повної барвистих, яскравих моментів!
Вітаю тебе з днем народження! Нехай все, що тобі сьогодні нажелали здійснитися. І нехай все твоє мили будуть тільки про хороше, а погане не було причин замислюватися.
Вітаю тебе з днем народження і бажаю всього самого найкращого в житті! Любов нехай живе, удача супроводжує, близькі – поруч, а недруги хай обходять стороною.
Нехай кожен твій новий день народження додає тобі оптимізму, бадьорості, здоров’я і благополуччя! З днем народження!

Дивіться також