Привітання з днем танцю у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем танцю у прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Вітаю з Днем танцю! Чиє це свято? Він в рівній мірі належить професійним танцюристам і тим, хто готовий танцювати хоч під симфонічний оркестр, хоч по гармонь і тем, а також тим, хто охоче танцює на самоті, тому що соромиться глядачів… Від всього серця я бажаю тобі танцювати мастерки і з душею, де і як побажаєш, а також побільше посміхатися і просто жити щасливо!
До танцю у всіх різне ставлення. Для одних – покликання усього життя. Для інших – привід обійняти свою любов під романтичну мелодію. Але завжди і скрізь, через танець ми розкриваємо свою суть і це – по-справжньому чудово! У День танцю я вітаю тебе і бажаю ніколи не втрачати почуття ритму і смаку до щасливого життя!
Танець – найдавніший винахід людства. Може бути, перші танці супроводжували служіння духам природи або, служили засобом завоювання другої половинки… Сьогодні є тисячі танців – вибирай на будь-який смак! І крім того, є свято – День танцю з яким я гаряче вітаю тебе і бажаю своїми танцями завжди і скрізь робити фурор!
Культуру людства неможливо уявити без музики і танців. Елітарні і народні, класичні та сучасні, спортивні… Здавалося б – вибирай що хочеш, але в будь-якому танці важливо не просто рухатися але відчувати музику кожною клітинкою тіла і всім серцем! У День танцю я вітаю тебе, бажаю успіхів і таланту завжди танцювати також прекрасно, як у кращі свої дні!
Ти, як ми знаємо, любиш танцювати, розчиняючись в музиці і переймаючи руху не інакше як у самих німф! У День танцю, прийми мої вітання! Залишайся завжди красивою і чарівною, прекрасній в танцях і в будні, будь щаслива кожна мить!