Привітання Таїсії у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення Таїсії в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

З днем ангела Тая!

Наша прекрасна і незрівнянна Таїсія! Дозволь тебе привітати з іменинами і побажати тобі здоров’я, радості, щастя, великої та щирої любові! Нехай в житті тобі зустрічаються тільки хороші, добрі люди і завжди оточують тебе віддані друзі! З днем ангела, Тая мила!

Дорога Таечка! Від душі вітаю тебе з іменинами! Часто говорить, що життя схоже на зебру, де є тільки чорні і білі смуги, але ми-то з тобою знаємо, що життя наповнене веселковим різнобарв’ям! Бажаю тобі – нехай всі смуги в твоєму житті будуть яскравими, і щоб в тебе завжди був вибір, яку з них віддати перевагу!

Таїсія з днем ангела!

Дорога Таїсія! Сьогодні для тебе радісний день – день ангела! Я вітаю тебе і бажаю, щоб ангел-хранитель переховував тебе своїми крилами від усіх бід і негараздів! Нехай дорога твого життя буде рівною і гладкою, і якщо раптом трапиться тобі посковзнутися, нехай завжди знайдеться рука вірного друга, здатного підтримати тебе!

Прекрасна Таїсія! Сьогодні у тебе день народження! Я бажаю тобі нових ідей і планів, щоб все задумане тобою здійснилося! Щоб поруч з тобою завжди були близькі люди, на яких ти можеш покластися у скрутну хвилину і які зможуть щиро розділити з тобою радість твоїх майбутніх численних перемог!
Тая, Таечка, Таїсія! Доля подарувала тобі це чудове, ніжне ім’я! І ти така ж, як твоє ім’я – ніжна, витончена, вишукана! Твій чарівний погляд змушує танути суворі чоловічі серця! Твій ангельський голос проникає до глибини душі, а ти і сама схожа на ангела! З іменинами тебе, мила дівчинка!
Таїсія, від усієї душі, вітаю тебе з днем народження і бажаю щоб всі твої мрії стали реальністю, казки – бувальщиною, фантазії – дійсністю, цілі – перемогами, досягнення – заслугами. Загалом, хай тобі все вдається в цьому житті! і не просто вдається, а це дається легко і приносить позитив!
Хочу привітати чарівну жінку Таїсію з іменинами! Бажаю тобі щастя, любові і добра. Нехай ніколи ніякі проблеми та негаразди не будуть стояти на шляху до щастя. Бажаю тобі бути вічно молодою, красивою, бажаною. Нехай твоє серце і душа будуть завжди спокійні. З іменинами!