Прикольні привітання з днем торгівлі в прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить прикольні поздоровлення з днем торгівлі в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Працівники торгівлі, щоб ми без вас робили?! Без перерви та вихідних ви готові нас обслужити. Нехай вам попадаються тільки щедрі покупці і не забувають залишити чайові. Зі святом!
Працівником торгівлі може стати тільки відповідальний, уважний і розумна людина. Кожен день вони готові трудитися не покладаючи рук, забезпечуючи різними товарами все наше населення. Торгівля не тільки дає нам продовольство і різні атрибути людського буття, але і дозволяє нам спілкуватися. Хотілося б побажати Вам терпіння, вдячних покупців і хороший попит на ваші товари.
Кажуть, що в торгівлі не буває випадкових людей – для цієї професії, безумовно, треба мати особливий талант. Щоб привітати працівників цієї сфери з їх професійним святом можна не володіти талантом поета – достатньо зайти в рубрику нашого сайту з привітаннями до Дня торгівлі в прозі і вибрати побажання по душі. Також, за допомогою свого мобільного телефону Ви можете надіслати працівникові торгівлі відмінний аудіо-подарунок у вигляді привітання, озвученого голосом улюбленого персонажа або смішний розіграш, пам’ять про якого збережеться надовго.
Від усієї душі вітаю з Днем торгівлі! Пропонуючи свій товар, ви даруєте чудовий настрій, а значить здоров’я, позитивний настрій, а значить довголіття і спілкування, яке не купиш ні за які гроші. Будьте здорові і енергійні!
Вітаємо з Днем торгівлі! Тільки завдяки вашій порядності і ввічливості, кмітливості та психологічного підходу до покупців торговельне справа в Росії процвітає і користується загальною повагою.
Сьогодні ми святкуємо день працівника торгівлі! Дорогі наші працівники! Дякуємо вам за ваш труд і вітаємо Вас з професійним днем! Бажаємо Вашій професії процвітання! Ось і прийшов момент торжества! Сьогодні Ваше свято! Нехай цей день і всі інші дні стануть у Вашій професійній діяльності знаменними, приносять Вам тільки успіх і виправдовують усі очікування!
Люди обожнюють ходити по магазинах і робити покупки! Нехай більшість з них стануть твоїми постійними клієнтами! Нехай не шкодують витрачатися і мають таку можливість! Нехай тобі завжди буде приносити задоволення і прибуток!
Вдала покупка — це завжди радість! З Днем працівника торгівлі — людини, яка дарує людям радість і гарний настрій! Нехай позитивні емоції покупців матеріалізуються і осідають великими зеленими купюрами в твоєму гаманці.
Вітаючи Вас із днем працівників торгівлі, хочеться побажати тільки тямущих і доброзичливих покупців, вірних розрахунків, повної відсутності нестач і хорошої заробітної плати. Нехай Ваш асортимент завжди зможе задовольнити найсміливіші запити клієнтів, а Ваші доходи зростають у геометричній прогресії.

Дивіться також