Привітання з днем народження Лілії у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем народження Лілії в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Якщо не вистачає щастя, його можна знайти. Якщо не вистачає радості, її можна влаштувати самотужки. Якщо не вистачає особистого везіння, можна закликати на допомогу друзів. Нехай у твоєму житті все буде з лишком – і щастя, і радість, і везіння! Бажаю, щоб ти була красива, як алмаз дорогий огранювання. Щоб сяяла, як сонце у високому небі. Щоб тремтіла від щастя, як вітрило у вільному плаванні. Всього-всього найкращого тобі в житті – просування, благополуччя, прибутку! Нехай тебе оточують гідні чоловіки. Нехай здоров’я ніколи не підводить тебе. Нехай фортуна буде до тебе виключно благодушній. Будь чарівною, прекрасною, дивовижною! З Днем народження, Лілія!
Сьогодні дійсно радісний день, тому що у Вас, Лілія, День народження. Бажаю Вам щастя і здоров’я, успіхів та удач, затишку в домі і радість у душі. Нехай Ваші мрії збудуться, і у Вас буде все, чого тільки забажаєте!