Кращі компліменти хлопцю українською мовою

Ми зібрали в одне місце безліч сучасних компліментів хлопцю своїми словами, у прозі, кожен зможе знайти для себе ті самі слова.

Мені в житті дуже пощастило, тому, що поруч зі мною ти – мій найулюбленіший, самий єдиний і найкращий хлопець на землі. Мені заздрять багато дівчат, і я цим пишаюся, бо ти найкрасивіший, самий ніжний і самий уважний. Ти хлопець моєї мрії, мій ідеал. Я готова кожен день говорити т6ебе найніжніші слова, Милий, ти гідний восхищенья і найкращих компліментів. Я все життя буду долі за такий безцінний подарунок. Я люблю тебе, і хочу завжди бути з тобою поруч.

Коли ти дивишся на мене так – я відчуваю, як усередині все розквітає. Я починаю відчувати себе справжньою жінкою поруч з тобою.

Ти страшна людина! На роботі блищати своїм розумом, на вечірці у своєму розпорядженні до себе всіх оточуючих, ти душа компанії серед друзів і найпривабливіший чоловік серед інших для жінок. З тобою просто неможливо змагатися!

Коли ти мене поцілував, я думала, що збожеволію. Ти приголомшливий.

Твої очі так сяють, як ранкова роса на сонці.

Ти – причина моєї безсоння, прискореного биття серця і сліз на очах!

Який ти красивий, особливо, коли одягаєш цей костюм (светр, піджак і т. Д.), Ти виглядаєш аристократично, мужньо і сексуально.

Цей піджак тобі так іде! Ти в ньому просто красень!

Як сіро навколо. За вікнами сонця, а здається, що дощ. Все тому, що тебе поруч немає.

Ти допомагаєш мені знайти вірну дорогу, як маяк допомагає загубилося в море кораблям. Ти незамінний!

Ти як круїзний лайнер – такий могутній, яскравий і прекрасний! Хочу бути твоєю пристанню!

Якщо жінка не знає. що таке молоток і викрутка, ніколи не рухала меблі і не чинила сантехніку, значить, вона знайома з цим чоловіком … Спасибі, що я належу до числа цих жінок

Я пишаюся, що вийшла заміж за справжнього чоловіка, завжди чітко знає, чого він хоче від життя. Це породжує в мені почуття спокою, довіри до тебе.

Я абсолютно впевнена, що у тебе вийде це зробити краще, ніж у кого б то не було. Ти кращий!.

Посмішка на твоєму обличчі змушує мене забути про всі мої проблеми або турботах.

Поруч з тобою моє життя знайшла новий сенс!

У тебе нескінченно багато чоловічої чарівності! Якби ми були на полі бою, противники здалися б після перших переговорів.

Ти є справжнім чоловіком і це мені сказало серце, а воно брехати не буде.

Який ви ввічливий і цілеспрямований чоловік! Лихо обходьте всі перепони стороною, прямуючи до наміченої мети!