Привітання з днем секретаря у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем секретаря в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

З днем секретаря!

Секретар – не проста професія. Цілий день не знає він ні хвилинки відпочинку, але як тільки потрібен – він тут як тут! Вітаємо з професійним святом – Днем секретаря! Сподіваємося це гідний привід для того, щоб відвернути вас. Навіть не думайте повертатися до роботи, не випивши чашечку чаю з нами! Ми від усієї душі бажаємо вам ніколи не сумувати, більше відпочивати і все життя жити, як у горлиці під крильцем!

Від усієї душі вітаю з днем секретаря! Бажаю доброго та приємного начальства. Щоб робота приносила тільки позитивні емоції і щоб ви йшли на неї з задоволенням! Кар’єрного зростання, великих перспектив і блискучих можливостей. Здоров’я, добробуту і щирих емоцій!
Сьогодні у секретаря вже немає друкарської машинки, хоча, варто визнати, у цьому була своя романтика… Зате є розумний комп’ютер, з яким секретарю доводиться майстерно управлятися, щоб впорається з великою кількістю завдань, що надходять від начальника. Сьогодні, в його святковий день ми підносимо йому елегантний букет і найкращі побажання від усього вдячного колективу!
З великим ентузіазмом, не знаючи печалі і втоми, але і без зайвої суєти, ти вміло ведеш всі свої справи, відповідаєш на безліч дзвінків і всім своїм виглядом і роботою, доводиш, що ти з гордістю і честю носиш звання секретаря! Сьогодні, у міжнародний день секретаря, прийми мої щирі вітання і побажання всього найкращого!

Привітання секретаря від начальника.

У мене самий кращий секретар – майстер на всі руки. Все встигає – виконає всі доручення, відповість на всі дзвінки, та ще встигне подати найсмачнішу каву… Дозвольте привітати вас з професійним святом! З повагою ставлюся до вашої роботи, ціную всі ваші справи Бажаю вам щастя, любові та удачі!

Вітаю з Днем секретаря! Адже напевно цей день у вас відзначений в щоденнику? Своїми щоденними клопотами на благо загальної справи ви заслужили сьогодні відпочити. Ну і звичайно приймайте наші найщиріші вітання! Нехай у ваших мріях не буде неможливого! Нехай любов кружляє голову навесні і круглий рік, а рідний будинок – буде найкращим місцем у світі!
Вітаю з Днем секретаря і поспішаю побажати поваги на роботі, щастя в житті, справжньої любові, надійних друзів, веселих і яскравих днів, благополуччя та постійного вдосконалення.
В такий день хочеться побажати, щоб ваша зарплата зростала пропорційно до того часу, що ваш начальник проводить на роботі. Бажаємо процвітання вашій фірмі, менше понаднормової роботи і побільше сверхзарплатных відомостей.