Привітання з днем геолога у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем геолога в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Геолог – ти шукає золото, нафту і багато інших корисних копалин і мінералів. Бажаємо тобі зібрати букет з яскравих вражень і приємних спогадів, а також зробити найбільше відкриття в своєму житті. І як далеко тобі не заводить доля, хай завжди тебе радує дорога додому!
В цей прекрасний весняний день ми хочемо привітати всіх геологів країни, романтиків першовідкривачів і ветеранів польових експедицій. Незважаючи на те, що галузь геології переживає, можливо, не найпростіші часи, вірте в те, що в недалекому майбутньому все зміниться на краще! Бажаємо всім вам міцного богатирського здоров’я, успіхів, нових геологічних відкриттів і особистого щастя!

Офіційне привітання геологу у прозі

Геологія – це не просто наука, а геолог – не просто професія! Це – величезна можливість проникнути в таємниці природи, доторкнутися до ще незвіданого і зробити своє відкриття. Професія геолога давно оповита романтикою, а тому багато хто дотепер не знають, що це ще й великий фізична праця, десятки днів життя часом в жорстких природних умовах, розлука з близькими.

І, тим не менш, професія геолога завжди залишалася однією з найбільш захоплюючий і престижних!

Прийміть щирі слова вдячності за Ваш внесок у розвиток геології, яка дозволяє нашій країні жити, використовую багатства надр нашої землі!
Бажаю Вам великих успіхів у Вашій професії, міцного здоров’я, миру і благополуччя! Бажаю знайти нові родовища, які дозволять нашій країні бути завжди процвітаючою!

Дружнє привітання геологу у прозі

Вітаю тебе з Днем геолога! Ти знаєш таємниці земних надр як ніхто інший, і в кожній експедиції готовий здійснювати важливі корисні відкриття! Тобі ми зобов’язані багатим видобутком корисних копалин і сьогодні, в твоє свято, я бажаю тобі всього найкращого!

Дорогий друже, в похід ти завжди йдеш охоче, наче в краще на світі подорож, і жоден зразок не покине твоїх рук без належного дослідження! Від душі вітаю з Днем геолога! Нехай на привалі весело горить вогнище, нехай будуть дружні колеги, нехай знаходяться нові багаті поклади скарбів на Землі!
Як дивна наша земля! Вона не тільки дає багатий урожай, дає воду, але і обдаровує масою корисних копалин! Знайти їх – ваше завдання, і в День геолога я від душі вітаю талановитого представника цієї чудової професії! Вдалих і плідних тобі досліджень і експедицій!
Дорогий наш друг-геолог – ти справжній професіонал своєї справи. І в твій професійне свято, в День геолога ми хочемо побажати тобі безлічі цікавих відкриттів, м’яких погодних умов і величезного успіху. Ти працюєш на незвіданих куточках чудової природи, що зберігає багатовікові таємниці. Я бажаю тобі розгадати ці таємниці, бажаю ясного неба над головою, більше сили й більше удачі!

Офіційне привітання геологам

Шановні геологи, ветерани – геологорозвідники!

Від усієї душі вітаю вас з Днем геолога! Люди, які присвятили своє життя геології, гідні великої поваги і вдячності. Завдяки вашій праці у Росії створена унікальна мінерально-сировинна база, що забезпечує економічне зростання, безпека і могутність країни. Саме працею геологів створено то багатство Батьківщини, яке дозволило Росії бути в числі найбагатших країн світу.

Ваша багаторічна, цілеспрямована і важка робота забезпечила відкриття в Росії тисячі родовищ корисних копалин. У нашій країні є всі види сировини, і на багато років Росія буде залишатися мінерально-сировинною країною. І саме це давало і дає всі підстави для економічного зростання і процвітання Росії.

Завдяки вашій праці ми, громадяни Росії, маємо можливість високо нести прапор історичної місії російського народу, унікальності та прихильності праці, знань і розумним діям соціальної справедливості.

Боротьба за зміцнення мінерально-сировинної бази Росії, за гідну і своєчасну оплату праці, активна участь у створенні нового за суттю держави, становлення вітчизняного виробництва і зміцнення мінерально-сировинної бази – ці завдання профспілки геологорозвідників минулих років залишилися сучасними і в даний час.

Ось уже другий десяток років як йде непростий час для геологів. А коли воно було простим? Але ми завжди сподіваємося на майбутнє, оскільки геологія потрібна не тільки самим геологам – вона потрібна Росії!

Шановні геологи! Бажаю вам міцного здоров’я, гарного святкового настрою, нових відкриттів, невичерпної життєвої енергії і твердої впевненості в завтрашньому дні!

З професійним святом вітаю сьогодні тих, хто пройшов самими далекими стежками, болотами, пісками, тайзі і степу, для того, щоб відкрити великі багатства нашої країни. Нехай ваші розрахунки завжди будуть точні, ваша дорога буде безпечною, а життя радісним, просто чудовою! Міцного вам здоров’я, щастя і благополуччя!
Корисні копалини дуже важливі для життя людства, без них неможливий науково-технічний прогрес. Я вітаю тебе з професійним святом — Днем геолога і дякую за той внесок в наше життя, що ти щодня робиш, шукаючи корисні копалини на теренах нашої Батьківщини. Нехай гідно винагороджується твій труд і старання. Щастя, благополуччя, здоров’я!