Привітання з днем космонавтики у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем космонавтики в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Хочу привітати з Днем космонавтики і побажати, щоб у тебе завжди був вірний і надійний супутник. Нехай твій шлях освітлюють зорі, а успіх, радість і здоров’я надсилають свої сигнали тобі кожен день. Щастя тобі в твоєму польоті на кораблі під назвою «Життя»!
Сьогодні космічна галузь і техніка нас дивує і захоплює своєю функціональністю, масштабом і сучасної оснащенням. За все це ми вдячні цієї пам’ятної дати, в яку відбувся перший політ людини до зірок і яку ми сьогодні відзначаємо! Нехай наука процвітає! З Всесвітнім днем авіації та космонавтики!
Росія – це велика космічна держава. І сьогодні, у День космонавтики, давайте згадаємо про славу і мужність наших співвітчизників, які забезпечили перший політ людини в космос! Нехай вас не покидає почуття патріотизму та гордості за свій народ і свою країну! Бажаю більше життєвого оптимізму і впевненості у завтрашньому дні!

Привітання з днем космонавтики жінці в прозі.

Нехай Всесвіт відкриває тобі свої невидимі таємниці, дарує радість і тепло. Я бажаю тобі космічної любові, польоту в сні на Венеру, де вічно панує любов і мрії на Марс, на якій навесні будуть яблуні цвісти, нехай тільки у фантастичних мріях. Тому, що всі наші слова, мрії і вчинки – матеріальні і можуть покласти початок запаморочливим вчинками та яскравими подіями у твоєму житті. З Днем Космонавтики!

Сьогодні чудове свято – День космонавтики. Вітаю тебе і бажаю, щоб ти щодня відкривав для себе щось нове та цікаве. І щоб твої бажання завжди виконувалися і тобі завжди допомагали зірки, а Сонце і Місяць вказували правильний шлях. Зі святом!
Вітаю з Днем космонавтики, і хочу вам побажати всього самого сонячного! Хай щастя в житті буде неосяжним, як космос, хай любов стане вашим вічним супутником, радість і мрії не перестають вам посилати свої сигнали, а здоров’я лише міцнішає з кожним днем!
День авіації та космонавтики – це чудове свято, з яким вас і вітаю. Бажаю шукати і знаходити нові планети, наповнені щастям, бути відкритим для контактів позаземними цивілізаціями, пам’ятати про те, що радість життя завжди буде вас супроводжувати.
З Днем космонавтики! Бажаю щастя такого ж неосяжного як космос. Бажаю кохання такою ж яскравою, як світить найяскравіша зірка. Нехай твоїм супутником по життю буде вірний тобі людина. З днем космонавтики тебе, щастя і здоров’я тобі!