Привітання з днем народження однокласниці у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем народження однокласниці в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Я так вдячна долі, що народилася в один рік з тобою, пішла в одну школу, і в один клас! Дуже рада, що ти моя однокласниця. Нехай всі плани, які сьогодні реалізуються в твоєму житті. Хай буде все так, як ти захочеш. Мрій, і нехай все про що ти мрієш збудеться. Бажаю тобі, в усьому бути першою. Не відступати назад, а завжди дивитися тільки вперед. Нехай ти сама будеш господинею своєї долі. Бажаю, реалізувати в життя все, що сама побажаєш. З іменинами тебе!
Бажаю тобі гарних оцінок, багато радісних днів і міцною надійної дружби. Нехай в твій день народження кожен з нашого класу захоче посидіти з тобою за однією партою, а вчителі не будуть викликати до дошки.
Сьогодні хочу привітати свою однокласницю. В день твого народження, хочу побажати чудового свята в колі шкільних друзів. З задоволенням згадаємо все веселі та дурні ситуації, наші дитячі роки і загальні секрети! Хочеться бачити тебе такою ж світлою, розумної, чесної і справедливої, завжди! Нехай всі твої очікування справдяться і всі прагнення виправдаються!
Ти ж знаєш, що не тільки в день народження, але і в будь-який інший день я бажаю тобі тільки від чистого серця, і дуже щиро всього самого прекрасного і життєрадісного!!! Любові, яскравих і незабутніх зустрічей, вірних друзів, святкового настрою, виконання заповітних бажань і творчих звершень!
З Днем Народження!

Дивіться також