Привітання з Рамаданом у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з Рамаданом в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Ім’ям Аллаха милостивого, дорогі вірні, хочу привітати всіх вас з початком місяця Рамадан! Нехай все гріховне, що турбує вас і ваших близьких піде й ніколи не повертається, а все добре і гарне зросте у багато разів. Бажаю вам всім щирої віри, правильних дій і справжнього щастя!
Вітаємо зі священним святом Рамаданом. Бажаємо про забути про плотських утіхах і сприятливо провести час, дотримуючись посту і в читанні молитов. Хай допоможе Вам, Аллах у здійснення благих справ. Так очиститися душа Ваша, і зміцнитися віра у Всевишнього!
Рамадан — це особливий місяць для правовірного мусульманина. У ці світлі дні бажаємо чистоти, добра і духовних сил для дотримання посту. Нехай буде міцна віра, а молитва сильна і доходить до самого Аллаха на виконання всіх ваших нагальних бажань.
Всіх братів і сестер по вірі хочу привітати з настанням священного місяця Рамадан, бажаю вам добра, щастя і благополуччя! Бажаю, щоб у кожен з днів великого посту Аллах дарував вам милосердя і наповнив ваші душі щастям і спокоєм! Нехай з кожним днем ваша віра стає тільки міцніше. Мир вам і вашому дому!
Дев’ятий за рахунком місяць ісламістського календаря, найважливіший для мусульман — Рамадан. Вдень протягом усього місяця блюдется найсуворіший піст, не можна ні води, ні їжі, ні інтимних відносин. Нехай допоможе вам цей місяць не піддатися спокусам і принесе очищення душі і тіла, зміцнення віри і духу. Вітаю з початком цього святого місяця. Залізної сили волі і міцної віри!
Прийми вітання. Нехай цей священний місяць Рамадан стане для тебе широкою дорогою до зміцнення віри, нехай твої молитви будуть почуті і прийняті Всевишнім, а щедрість твоя повернеться тобі найціннішими дарами: здоров’ям, любов’ю і родинним благополуччям.
Радіє світ — настав Рамадан! Затягнемо тугіше пояси, але відкриймо йому душі. Будемо чистими помислами, щедрі і відкриті любові і вірі. Зі святом! Нехай ці прекрасні дні, як зірки на небі, нехай освятить Аллах ваш шлях! Нехай стане цей Рамадан особливим!
Початок великого Рамадану приносить в душі наші смирення і покаяння. Бажаю всім насолоджуватися кожною хвилиною життя, не витрачаючи його на дрібниці на зайві сварки і образи. Любіть ближніх своїх, допомагайте своїм друзі і родичам. Будьте душевніше і проявляйте турботу про оточуючих. І понад Вам неодмінно воздасться!
Рамадан — дуже важливе свято в житті кожного правовірного мусульманина. У це прекрасне свято я бажаю тобі, щоб Аллах допоміг тобі з честю прожити час від між ранковим і вечірнім намазом і від усієї душі відпочити у нічний час, насолоджуючись смачними стравами і напоями.