Привітання з ювілеєм 50 років у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить привітання з ювілеєм 50 років в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Привітання з 50-річчям в прозі.

Сьогодні незвичайний день. Всі говорять, що тобі 50. Але я не вірю! Та так вже важливо, скільки тобі років, коли душа молода? Адже вона так само співає, ширяє в небесах від щастя і плаче від негараздів, як і 30 років тому. Ти чудова людина. Прийми мої щирі вітання! Я бажаю тобі добра і любові, здоров’я і благополуччя, удачі і успіхів у всьому, що ти робиш! Нехай відчуття весни не покидає твоє серце. Нехай настрій буде відмінним, голова переповнена ідеями, а в кишенях приємно шарудять зелені папірці! І не сумуй про те, що півстоліття залишилося позаду – попереду ще багато цікавого! З ювілеєм!

Привітання з ювілеєм 50 років для жінки

Який славний і золотий ювілей зібрав нас тут. Вас по праву можна назвати королевою життя. Сьогодні в честь вашого п’ятдесятиріччя звучать привітання на Вашу адресу. Нехай Ваша божественна краса ніколи не буде в’янути, хай сили будуть тільки накопичуватися. Стаєте ще цікавіше і привабливіше. Нехай шарм, яким Ви володієте, буде мати магічну силу. Щастя Вам і удачі, а також великої та щирої любові.

Ти сьогодні відзначаєш черговий ювілей. Так, тобі п’ятдесят років, але головне, що в душі тобі раніше двадцять. Нехай роки будуть твоїм багатством, а життєва мудрість зробить тебе самої шикарною жінкою в світі!

Побажання для чоловіка в прозі на 50 років.

В славний ювілей я хочу побажати, щоб всі твої мрії збувалися. Я хочу побажати в п’ятдесят почувати себе на двадцять п’ять, виглядати на тридцять. При цьому бажаю бути мудрим, впевненим у собі і найщасливішим чоловіком на планеті!

Будинок ти вже побудував, сина породив, створив міцну сім’ю. Роботою ти забезпечений. Грамоти у тебе вже є. Сьогодні ти заслуговуєш отримати золоту медаль, адже тобі сьогодні 50 років. Я бажаю тобі залишатися таким же енергійним, життєрадісним, перспективним та амбіційним чоловіком. Нехай тобою пишатися твоя родина, а керівництво на роботі завжди буде тобою досить.

Дивіться також