Гарні компліменти жінці українською

Ми зібрали в одне місце безліч гарних компліментів жінці своїми словами, у прозі, кожен зможе знайти для себе ті самі слова.

Твої красиві, привабливі губи змушують моє серце робити сальто.

Мила! Твої незвичайні очі сяють яскравіше незбагненних далеких зірок, прекрасних і піднесених, будя сліпучу пристрасть і надихаючу ніжність. Де б я не був, їх чудовий світ веде мене до тебе, змушуючи забувати про все, крім любові!

Мені подобається, що ти розумієш мої думки, перш ніж я їх озвучив.

Твої очі – два синіх озера в горах. Такої краси більш ніде немає!

Мені пощастило, що життя поєднала нас разом.

З кожним роком твоя краса багатше і яскравіше, а мудрість глибше і проникливіше.

Ти така гарна, що я боюся розплакатися від щастя!

Я завжди мріяв про таку дівчині, як ти, моя любов. Коли ти поруч, я просто таю від щастя. З думкою про тебе я прокидаюся і засинаю. Тобою я дихаю і живу. Доля мені подарувала просто королівський подарунок. Мила, ти гідна лише найкращих компліментів, з твоєю красотою ніхто не зрівняється. Коли ми разом – все навколо розквітає, навіть взимку. А без тебе все осоружно: і світанок, і місяць, і зірки, і навіть сонечко світить сумно і понуро. Я сумую за тобою, моя любов, повертайся скоріше.

Така рутина навколо, але і вона стає святковою, варто тобі з’явитися поблизу.

Твій надзвичайно насичений внутрішній світ заворожує і підкорює. Дивовижне, досконале поєднання прекрасного – добра, оригінальна, улюблена – і це все ти …

Дивлячись на твою красу мені навіть важко уявити, якою була в раю досконала жінка.

Ти просто принадність, такої краси я в житті не бачив.

Твій голос для мене приємніше, ніж всі мої улюблені пісні разом узяті.

Ти питаєш, що мені подарувати? Просто твою посмішку. Тільки перев’яжи волосся бантиком, щоб створити ще більш святковий настрій.

У мене сьогодні туго з компліментами, тому скажу все, як є. Ти сліпуча, і крапка!

Моє життя було сірим і нудним, а завдяки тобі вона наповнилася яскравими фарбами.

Моє сонечко, спасибі тобі за той світ, який ти даруєш моєї душі! Ти саме той чоловічок, з яким я відчуваю нескінченну гармонію! Кохана, ти прекрасна, як квіточка, в тобі море ніжності, жіночності, чарівності і доброти! Залишайся такою, адже я люблю тебе саме за це!

Ти, як сонце, висвітлюєш будь-яке суспільство, і ніби діамант маєш різні грані. Тобою хочеться захоплюватися, наслідувати, дружити і насолоджуватися твоїм спілкуванням.