Привітання з днем працівників карного розшуку у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить вітання з днем працівників карного розшуку в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

З днем карного розшуку!

Дорогі працівники карного розшуку, без вашої праці наш світ поринув би в хаос і беззаконня, де панувала б розруха, безкарність і страх. Спасибі вам за те, що завжди знаходитесь на своєму посту і приходите на допомогу за першим покликом! Ми сподіваємося на вас, сподіваємось на вашу силу і справедливість! З професійним святом, з днем карного розшуку!

Сьогодні ми відзначаємо свято працівників карного розшуку. Це дуже відповідальна і важка, але дуже важлива робота. Скільки потрібно вміння, вправності, щоб розкрити злочини. Ми вдячні вам за вашу працю. Бо завдяки вам ми працюємо і спимо спокійно, знаючи, що нас завжди можуть захистити такі сміливі і розумні хлопці, як ви. Дозвольте від усієї душі привітати вас зі святом. Нехай удача і успіх супроводжують вам у роботі. Нехай вам завжди щастить у досягненні мети! Мирних вам перемог, щастя в особистому житті, міцного здоров’я і довгих-довгих років життя!
Співробітники карного розшуку це люди великої сили волі, хоробрі і добросовісні люди. Вони ніколи не падають духом і домагаються своєї мети не дивлячись ні на що. Сьогодні, я від усієї душі вітаю вас! Бажаю вам легкої служби, великого натхнення на розкриття нових справ. Поменше вам безсонних ночей. Бажаю вам успіхів у вашій нелегкій, але такій потрібній роботі, величезного професійного росту, матеріального добробуту. Дай Бог вам міцного здоров’я, миру і щастя у сімейному гніздечку. Нехай гарний настрій, почуття гумору ніколи не покидає вас.
З професійним святом вітаємо співробітників карного розшуку! Наші безстрашні захисники, служителі Феміди, послідовники букви закону, нехай ваше життя буде довгим і щасливим, хай мир і добро назавжди оселяться у ваших серцях! Спасибі вам за чесну і оперативну роботу!
Співробітники карного розшуку самовіддано віддані своїй роботі. Вони часто забувають, що таке вихідний і свято. А робота у хлопців важка і небезпечна, відповідальна і важлива. Сьогодні Ваше професійне свято. Я бажаю Вам перш за все міцного здоров’я, великої сили волі, терпіння та мужності. Нехай цей свято принесе Вам хоч трохи спокою. Нехай Господь береже Вас від бід і зла. Нехай удача супроводжує Вас завжди. Побільше Вам радісних, успішних днів, побільше розкритих справ. Величезного професійного вміння, сімейного щастя і везіння.
Вітаю з днем карного розшуку! У світі все знаходиться в рівновазі. І якщо у тебе така неспокійна робота, то нехай дуже спокійним і розміреним буде життя. Якщо на службі немає місця сентиментам, так нехай вони будуть в любові. Радості тобі побільше і посмішок, а серйозність залиш професії.