Привітання з днем поезії в прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем поезії в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Святковий березневий день прекрасний. І це не всесвітній жіночий свято. Але ми його любимо. Це свято молодий. І ми давно чекали. Добре, що у нас тепер є День поезії. Зі святом, друзі! Ми завжди можемо знайти вірш для себе. Адже їх творять для нас!
Можна творити вірші. І про вас не забудуть ніколи. Бажаємо завжди знаходити час, щоб забути про погане і доторкнутися до прекрасного. Вірші повинні оживляти людей. Зі святом! Нехай у ваших творах завжди сяють промені життя!
Той, хто пише вірші, завжди виділиться з натовпу. Той, хто дивиться в себе, завжди відрізняється від інших. У нього інший погляд – більш осмислений, занурений в надра світобудови. Вітаємо з днем поезії! Ти можеш не вміти писати віршів, але поглянути на світ споглядально можна завжди!
Поезія… що ви розумієте під цим словом? Поезія допомагає побачити душу. В цей сонячний день ми вітаємо вас, дорогі любителі і цінителі поезії. Нехай вона залишиться для вас вашим вікном в інший світ. Зі святом!
З давніх часів у віршах люди знаходили хід в інші виміри. У цьому світі багато цікавого. Але він не один. Творчість допомагає дивитися на життя інакше. Вітаємо зі святом! Натхнення всім і удачі!
Весняний день. Небо, птахи, вірші. О, як же без них. Ми хочемо побажати поетам більше чуйності і терпіння. Ми хочемо різних віршів. Але вони повинні бути глибокими. Не треба нам пустушок! З святом всіх поетів! Бажаємо, щоб вас частіше відвідувала муза!