Привітання з днем народження начальника у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем народження начальника в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Боса в прозі на День народження

Дорогий наш улюблений бос, вітаємо тебе з цією знаменною подією народження найталановитішого та шановану людину в нашому колективі, День твого народження. В першу чергу ти прекрасна людина і тільки потім наш начальник, тому ми бажаємо тобі простого людського щастя, яке для кожного своє. Тому нехай все йде так, як ти бажаєш. Нехай у твоєму домі тебе завжди чекають. Щоб, досягнувши великих звершень на роботі, тобі завжди хотілося немов на крилах летіти додому. Ти не тільки прекрасний колега і справедливий начальник, але і чудовий дивовижний чоловік. Бажаємо тобі довгої, прекрасної кар’єри в нашій компанії. Ми щасливі працювати з тобою! З днем народження!

Привітання керівнику в прозі з днем народження

У Ваш День народження, ми всім нашим колективом бажаємо Вам душевного і фінансового благополуччя, щоб завжди дотримувався здоровий баланс між роботою і особистим життям. Рідше Вам затримуватися на роботі, ну а по закінченню робочого дні, щоб вдома на Вас завжди чекали і зустрічали з розкритими обіймами щаслива дружина і задоволені, ситі, веселі діти. Для щасливого кар’єри у Вас є всі таланти. Ми разом з Вами радіємо Вашим успіхам. Ми пишаємося, що працюємо під керівництвом такого мудрого людини і дуже сподіваємося, що Ви ще довго будете вести вперед нашу успішну дружну команду. Ще раз з Днем народження! Щастя вам неземного, богатирського здоров’я, значних успіхів і, звичайно, виконання бажань!

Начальнику у прозі

Шановний і дорогий наш начальник! Ви справжній друг для нашого дружного колективу. Адже наш колектив – це дружна сім’я! Ви – батько нашого колективу, а ми Ваші діти. У день Вашого народження ми від усієї душі хочемо Вам побажати ніколи не здаватися, бути сильним і сміливим керівником. Нехай у Вашому домі живуть затишок і тепло! Нехай Вашу душу не покидає гармонія і любов! Нехай у вашому серці ніколи не виникає сумнів, нехай Ваші думки завжди будуть світлими і легкими! Прийміть поздоровлення з Днем Народження від нашого дружнього колективу!

Поздоровлення чоловікові керівнику у прозі

Вітаємо з днем народження нашого дорогого керівника! Дорогий шеф, ви сильний керівник і ми бажаємо вам залишатися сильним чоловіком на довгі роки. Ваш бізнес має успіх, нехай Вам завжди щастить. Наша організація процвітає, тому бажаємо і вам фінансового благополуччя. Ніколи не забувайте цей чудовий колектив і нашу вдячність. Нехай ваші будні будуть не сірі, а яскраві і барвисті. А вихідні дні та відпустки нехай рясніють розмаїттям і позитивом. А ще зберегти на все життя, природне чарівність і професійну хватку.

Дивіться також