Привітання з днем літніх людей у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем літніх людей в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Введення дня літніх людей в нашому календарі – яскраве свідчення того, як наша держава, суспільство ставляться до літніх людей, які заслуговують особливої вдячності, поваги і любові. Люди зрілого, мудрого віку заслужили цю особливу честь, тому що велика частина роботи кожного з вас, дорогі ветерани праці, закладена у фундамент добробуту народу, країни і її сучасного вигляду. Ви будували народне господарство, своїми руками піднімали держава, з любов’ю і теплотою виховували дітей і онуків. Деякі з вас і на сьогоднішній день у міру своїх сил і здоров’я, сумлінно працюють на благо Батьківщини, зберігаючи і приберігаючи її самі гарні і цінні традиції, і показують гідний приклад молодим поколінням, нашим нащадкам.

Прийміть наш низький уклін і слова безмірної вдячності і поваги за все хороше, що ви зробили у своєму житті і що, безумовно, ще зробите на благо людей. Нехай вас завжди охороняють тепло і повага рідних вам людей, близьких, сусідів і просто тих, хто знаходиться з вами поруч. Бажаємо вам здоров’я, добрих і довгих років мирного і щасливого життя, виконання ваших бажань, удачі, щоб надія ніколи не покидала вас в житті.

Сьогодні прекрасний і добрий свято – день літніх людей. Ми вітаємо вас, дорогі наші. Бажаємо гарного настрою та міцного здоров’я. Нехай удача завжди супроводжує вас. Нехай рідні цінують вас і розуміють. Нехай ваші мрії обов’язково здійсняться. Гарних вам новин, приємних співрозмовників. Нехай Господь завжди оберігає вас від бід і зла. Нехай новий день завжди дає надію. Довголіття вам і великої радості.
У Міжнародний день людей похилого віку ми з повагою потискуємо руки і цілуємо зморшки наших дорогих, любих, мудрих бабусь і дідусів. Ви навчили нас жити і радіти життю, долати всі перешкоди, поважати старших. Так будьте ж завжди як в молодості веселі, бадьорі, з красивою і загадковою посмішкою на губах. Низький вам уклін, дорогі наші прабатьки.
Сердечно вітаємо вас зі святом, Днем літньої людини! Працюючи, або перебуваючи на заслуженому відпочинку, ви даєте нам важливі уроки життя, добра і справедливості, вчіть нести відповідальність за свої справи і вчинки. Ви завжди вірили в кращі часи і вчили нас цьому. Ми пишаємося вами і схиляємося перед вашою мужністю та стійкістю, які ви зберігаєте і в даний час. В цей добрий день хочемо побажати вам здоров’я і довголіття, сил і терпіння, хай діти і онуки вас тільки радують, сонячних днів і гарного настрою!
Сьогодні, у Міжнародний день людини похилого я не смію сказати, що для вас настала старість. Адже навіть для багатьох молодих можете бути прикладом, а нам залишається тільки захоплюватися і дивуватися тому, скільки ж у вас життєрадісності і волі до щасливого життя! Так прийміть мої вітання, похвали і побажання того, щоб найкраще і дивовижне, було ще попереду!
Літній вік – це по справжньому золоте, особливий час, коли людини повинно оточувати тільки саме хороше, адже створення свого щастя, він присвятив усе життя! Сьогодні, у Міжнародний день людини похилого віку, я хочу побажати вам довгих років, міцного здоров’я, ласкавого уваги рідних та друзів, а також виконання всіх бажань, які ще не збулися!
Що таке похилий вік? Це той час, коли ми збираємо плоди щастя, від чесної праці, насолоджуємося турботою рідних, обзаводимся онуками, а часом і правнуками, які свято вірять що колись ми особисто знали царя Берендея… Сьогодні, в День літньої людини я вітаю вас і бажаю не тільки сонячного щастя, але і того, що особливо цінно в вашому особливому віці – довгих років і міцного здоров’я!
Весь свій вік, ви чесно трудилися, даруй рідним любов і турботу, не знали втоми і не сміли дозволяти собі думати o поганому, і ось, як підсумок, для своїх років ви свіжі й бадьорі, словом – як огірочок, і зовсім не походіть на людину похилого віку! Але все-таки, в День літньої людини я вітаю вас і бажаю щастя, довгих років, міцного здоров’я та чудового настрою!