Привітання з днем кінолога у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем кінолога у прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Вітаю тебе з днем кінолога! Бажаю тобі здоров’я, і нехай твої собаки-підопічні завжди будуть самими сміливими і найрозумнішими! Нехай твоє мистецтво дресирування не залишиться непоміченим! Бажаю в житті радості, в любові – солодощі, та у всьому – доброти!
На рахунку мокрого носа, спритного хвоста, чотирьох лап і гострих зубів – не один розкритий злочин! Багато в чому це заслуга належить вам, його господареві і вихователю, начальнику і напарнику! З Днем кінолога! Нехай вам щастить і завжди буде відмінний контакт і взаєморозуміння!
Ваші собаки не сидять без діла з цукровою кісточкою в зубах! Вони служать, шукають і часом, ризикують собою, на службі державного значення! Вітаю з Днем кінологічних підрозділів МВС Росії! Вірно дружите і служите з хвостатими помічниками і ростіть для них молоду, пухнасту і смышленую зміну!
Вітаю з Днем кінолога! Тобі пощастило – є чотириногий напарник, з яким ви вийти сухими з води, не посрамив честь мундира! Бажаю вам благополучного служби і розуміючи з півслова без жодних слів!
Сьогодні ваше професійне свято, день кінолога, і я щиро хочу побажати вам такий день всього самого хорошого! Нехай настрій буде відмінним, а ваші чотириногі підопічні допомагають розкривати найскладніші злочину! Щастя вам і міцного здоров’я!