Привітання з днем кадровика у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем кадровика в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Дорогі співробітники відділу кадрів. Вітаємо вас з професійним святом – днем кадрового працівника! Бажаємо вам, щоб завжди було безвідмовним здоров’я, нерви міцними, сили невичерпними, енергія яку надихають! Нових перемог, успіху і простого божевільного людського щастя!
Дорогі наші колеги, в день кадровика прийміть наші вітання та теплі побажання міцного здоров’я, життєвих сил, процвітання і успішності. Нехай в житті особистому і на роботі завжди супроводжує удача, добробут, цілеспрямованість. Бажаю поваги колег, любові від близьких людей та розуміння оточуючих.
Підібрати дійсно цінних співробітників – це завдання не з легких. Тому ваша праця по справедливості можна порівняти зі стараннями ювеліра, шукає дорогі самоцвіти. Вітаю з Днем кадровика! Нехай всі робочі клопоти винагороджуються по достоїнству, зростає професійний досвід і чудовою квіткою тягнеться вгору щастя!
Ви вибираєте кандидатів ретельніше, ніж військові – агентів розвідки… Сьогодні ми прийшли відвернути вас від роботи і привітати з Днем кадровика! Бажаємо всього найкращого – будьте здорові, живіть в благополуччі! Нехай робота не стомлює і додає досвіду!
Всіх, хто знає, де знайти безцінні кадри, хто знає, як вирішити усі робочі питання, і тримає під чуйним контролем життя всього колективу, словом, сьогодні ми вітаємо вас, працівники відділу кадрів! Будьте на робочому місці завжди сповнені сил і бадьорості! Нехай в житті складається все добре, і реалізуються мрії!
Вітаємо всіх професіоналів своєї справи з Днем кадрового працівника! Спасибі вам за талановитих новачків, ну, а ви самі – просто незамінні, і ми вас не відпустимо! Хіба що тільки у відпустку. Залишайтеся завжди людиною дивним, діяльним і життєрадісним!
Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники відділу кадрів. Співробітники кадрової служби завжди чесно виконують свою роботу, підбираючи персонал. Про цих людей можна сказати, що вони вирішують все. Ми сердечно вітаємо вас зі святом! Бажаємо в роботі величезного натхнення, щоб у колі сім’ї завжди панував мир і спокій. Щоб колеги завжди з повагою ставилися до вас. Нехай збуваються всі ваші бажання. Будьте завжди щасливі. Нехай Господь береже вас від біди!
Кадровику в його професійне свято я бажаю не зупинятися на досягнутому, бути умілим працівником, щоб не червоніти за представлені кадри і жити щасливо у всіх відносинах! Нехай у домі завжди буде тепло, хай у житті ясним сонечком світить любов, і мрії не затримуються довго в хмарах, а прикрашають побут!