Привітання з днем хіміка у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з днем хіміка в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Хімік навроде чарівника: спокійно може змінити колір розчину, отримати гримучу суміш і взагалі, здатний дивувати, творити дива, що неодмінно викликає велику повагу. Нехай у Вашій хімічній практиці буде багато успіхів і відкриттів Бажаємо Вам великого родинного щастя, любові і благополуччя!
Бажаємо вам добірних реактивів, бажаємо бути завжди на позитиві. Нехай досліди у вас завжди успішні будуть, нехай люди ваші заслуги не забудуть. Бажаємо відмінного здоров’я без лікарів і без таблеток. Бажаємо щастя в вашій родині, здорових міцних діток.
Уявити нинішній світ без хімії неможливо. Це і наше житло, і одяг, який ми носимо, і транспорт, на якому ми їздимо, в деякій мірі і наша їжа стала продуктом хімічної промисловості. Так нехай же День хіміка стане для всіх без винятку приводом привітати Вас і подякувати за працю.
Вітаю з Днем хіміка і від усієї душі бажаю з кожним днем відкривати для себе новий світ чудес, неймовірних фактів і чудових ідей, бажаю ніколи не боятися експериментувати і завжди прагнути до великого успіху, а удача і везіння шлях служать каталізатором для цієї мети.
Дорогі і шановні хіміки, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом! Міцного здоров’я, феромонів щастя, удачі в починаннях, оптимізму життя і серйозних досягнень в науці! Сучасне життя – суцільна хімія, тому ми, прості громадяни-споживачі, без вас – нікуди. Чекаємо нових звершень і досягнень!
Немає числа областях, де хімія може знайти своє застосування і, отже, де ваш науковий талант може бути корисний! Обравши цю професію, ви прирекли себе на цікаві піклування, які не знаю кінця і можливо, незабаром збагатите науковий світ новим відкриттям! З Днем хіміка!
Твоя робота все частіше закінчується новою формулою, а не вибухом, і значить, є прогрес! Вітаю з Днем хіміка! Створюй тільки корисне і нешкідливе і нехай твій талант розкривається повною мірою! Будь сміливий, трішки хитрий і дуже щасливий!
Вітаю тебе з Днем хіміка! Приємно бачити людину, яка займається улюбленою справою і отримує задоволення від роботи. Я завжди радію твоїм успіхам, адже так сяють твої очі, коли ти говориш про свої справи. Бажаю тобі успіхів, вдалої кар’єри, міцного здоров’я, сімейного щастя. І нехай все у тебе буде чудово!
Ти знаєш напам’ять таблицю Менделєєва і не втомлюєшся дивувати колег своїми успіхами і свіжими оригінальними ідеями, находящими застосування в хімічній реальності! Вітаю з Днем хіміка, вчений розум і блискучий талант! Роби сміливіше свій вагомий внесок у науку і будь щасливий!