Привітання з Чистим четвергом у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з Чистим четвергом в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

З Чистим четвергом! Скоріше вмивайся, швидко в домі забирайся, щоб зняти свої гріхи, щоб попрощалися гріхи. Щоб чиста вода всі негаразди забрала, а здоров’я принесла.
Вітаю з Чистим четвергом. Бажаю щасливого життя чистюлі без мікробів і пилу, бажаю чистих доріг і стежок успіху, бажаю чистих помислів і надій широкої твоєї душі. Загалом, хай все у тебе буде чисто, благодатно і чудно.
Нехай в цей особливий день стане світло і радісно на душі. Хай чиста свята вода струмка, річки або озерця, омивши тебе, забере з собою смутку, біди і образи, принісши спокій. Бажаю миру в серці і душі. Бажаю щастя близьким і тобі! Нехай доброта відчувається в усьому, що оточує! Нехай збувається все те, про що мрієш!
Чисто, чисто моєму ніжки, сіднички мого, і віконця. Прийшов чистий четвер і пора наводити порядки. Хто-то в думках забереться, хто в домі розбереться, а хтось і в душі все розкладе по поличках, або совість заспокоїть. Я всім бажаю, щоб в цей день, всі очистилися і впустили в серці, як через миті віконця, світло, доброту і любов. З чистим четвергом!
У чистий четвер ми дбаємо насамперед про очищення душі від гріхів. І тому я бажаю вам покаяння і звільнення совісті від неприємних спогадів і болісних проступків. Нехай почуття свободи не покине вас з цього дня. Нехай чистота панує в душі, в тілі і, звичайно ж, в будинку!
Вітаю з Чистим четвергом. Бажаю на всі чотири сторони послати все смутку і невдачі, бажаю вимести з хати все сміття і негатив, бажаю натерти до блиску йоржиком каструльки, а еліксиром щастя і чарівною посмішкою — фейс.
Нехай разом з помешканням стануть чистими помислами і душа, серце і мрії, вода і небо, віра і надія. Світу і світла вашому будинку. Нехай біди, гіркоти, образи та розчарування змиє вода у цей святий день, у чистий четвер.
Вітаю з Чистим четвергом. Бажаю вичистити і вимити все від «А» до «Я»: від висульки на люстрі до плинтусика на підлогах, від холодильника на кухні до самої маленької ложечки, від багетів до паласів, від ліжок до ручок дверей. Нехай підлога блищить і сяють від щастя очі, нехай чистотою і світлом радості сяє кожен куточок оселі і кожна клітинка твого тіла.
Вітаю всю твою родину з великим днем — Чистим четвергом! Нехай разом з усім сміттям вийдуть з вашого будинку образи і злі думки, які могли накопичитися за рік. Христос в цей день дав людям приклад любові до ближнього і смирення, нехай же вони запанують у вашій родині!