Привітання з 8 березня дружині у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення з 8 березня дружині в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Привітання з 8 Березня дружині у прозі

Дорога дружина, вітаю тебе з 8 березня! Ти завжди проявляєш турботу і ніжність, а твоя любов не знає кордонів. Ти найкраща жінка на планеті. Твою красу неможливо ні з чим порівняти, ти чемна, приваблива, ти — ідеал для мене. Я готовий перевернути гори, пройти по пустелі, пройти через будь-які перешкоди, лише б бути з тобою завжди! Дружина, я люблю тебе!

В цей весняний, але холодний день я не дам тобі замерзнути. Я буду міцно тебе обіймати, зігрівати своїм теплом і любов’ю, дарувати квіти, оберігатиме від негараздів і виконувати будь-твій каприз. Я шалено щасливий, що ти стала моєю дружиною. З 8 березня, кохана!

Привітання на 8 Березня коханій дружині в прозі

Сьогодні всі вітають жінок-колег, знайомих і подруг, а я хочу привітати тільки тебе, люба дружина. Ти для мене еталон жіночої краси. Ти посіла першість в моєму серці і інших немає шансів. Я хочу побажати тобі щастя і міцного здоров’я, оскільки я хочу бути поруч з тобою. Спасибі за доброту, ніжність, затишний будинок. Я люблю тебе! З 8 березня!

Жінка моя! Ти чарівна болтушка! Сьогодні, коли ти збереш на нашій кухні всіх своїх подруг поговорити про жіночу чарівність і його влади над нами, чоловіками, не забудь похвалитися тим, як тебе люблю! Ти – мій веселий янголятко, спасибі тобі за радість і спокій, який панує в нашому будинку довгі роки, ти перетворила нашу сімейне життя в чудовий солодкий сон!

Дружині на 8 Березня у прозі

Улюблена моя дружина, вітаю тебе з самим жіночим днем у році, з восьмим березня! Сьогодні можеш по дому не працювати – я все зроблю сам: приготую вечерю (не підкажеш, як плита включається?), уберусь в квартирі (якщо що розіб’ю – вибачай), заберу дітей з садка і школи (не забути б, який де). Загалом, можеш не хвилюватися, сьогодні всі турботи лягають на мої сильні плечі!

Моя прекрасна, кохана, рідна! Я безмежно щасливий, що ти одного разу погодилася стати моєю супутницею, і з тих пір ми рука об руку йдемо по дорозі життя. Поспішаю привітати тебе зі святом восьмого березня і дуже хочу сьогодні і завжди радувати приємними подарунками, правильними вчинками і незабутніми романтичними дивацтвами! Нехай я не навчений складати вірші й складати красиві промови – я скажу просто, але щиро: я обожнюю тебе, моя дружина!
Твої очі сяють відбитим світлом таємничих зірок, у твоїй посмішці – ніжність перших весняних днів, водоспад твоїх кіс манить в чарівну країну справджених надій і сподівань. Дорога, любима моя супутниця життя, цей весняний березневий день – чергова можливість дякувати Господу за те, що Він послав мені тебе. Так нехай кожна мить життя тебе радує, робота надихає, діти люблять, а вороги обходять стороною.
З весняним святом ніжності, любові та краси, прекрасна моя, кохана дружина! Распускайся, як квітка, источай неповторний ніжний колір пишноти і жіночного чарівності! Нехай твої душа і тіло світиться красою молодості і сили, а вся планета знає, наскільки ти прекрасна!