Привітання на день прикордонника у прозі

Даний розділ сайту Megaday.co.ua містить поздоровлення на день прикордонника в прозі. Тільки кращі, красиві та душевні поздоровлення в прозі.

Самий класний тато, з Днем прикордонника вітаючи тебе, бажаємо бути тобі завжди в хорошій фізичній формі, жити легко і пам’ятати, що ми пишаємося тобою — нашим власним захисником інтересів величезної і прекрасної сім’ї!
Нелегка обрана вами дорога, але ви йдете по ній гордо, легко. Бажаємо вам ніколи не пізнати гіркоту поразки і струсу непередбачених ситуацій. Нехай тече спокійно ваша служба. Адже це запорука миру і щастя нашої великої країни.
Завдяки тобі і таким як ти, наша межа завжди «на замку» і ми можемо спокійно жити, мріяти і сподіватися на краще. Ти — справжній чоловік і захисник Батьківщини. Твоє життя і мужність — приклад для наслідування. З Днем прикордонника тебе, щастя, здоров’я і мирного неба над головою.
Я вітаю тебе і тих, хто служить з тобою пліч-о-пліч, з Днем прикордонника! Сьогодні вся країна говорить, що пишається своїми захисниками, які вдень і вночі бережуть її спокій. Я впевнена, що нашим кордонів ніхто не страшний!
Нехай і існує безліч жартів про прикордонниках, але кожен розуміє, що ви виконуєте важливу місію. Нехай ваша служба буде такий, щоб потім було що згадати і про що розповісти в галасливій і веселій компанії. З Днем Прикордонника, спасибі, що стоїте на сторожі нашого спокою!
З Днем прикордонника! У ваше свято бажаю, щоб служба приносила задоволення! Нехай пильність ніколи не покидає вас і ваших колег, нехай на кордоні завжди панує тиша і спокій, і нехай ніхто ніколи не ризикне зазіхнути на межі нашої рідної країни. Бажаю вам удачі, радості і любові в особистому житті, а ще – гарного настрою!
Кордон – це не кінець, а початок. Початок держави, країни, вітчизни. Охороняти кордон – означає берегти батьківщину. Прийми від мене в День прикордонника побажання надійно стояти на посту, не впадати у відчай і цінувати рідні краї. Будь сміливим, цілеспрямованим, мужнім! Прийми щиру вдячність за те, що ти робиш для держави і для всіх нас. Благополуччя, щастя, любові! Нехай тобі служать на кордоні спокійно і легко! Зі святом!
Пильності і здоров’я вам! Нехай ангел-охоронець завжди буде поруч з вами на посаді, щоб захистив вас від нещасть. Ви наш надійний тил, надійний захист від проникнення на територію Росії. Ви охороняєте наш спокій, за що величезне вам спасибі. Нехай у цей святковий годину в День прикордонника ваші заслуги перед Батьківщиною оцінить кожен, нехай чекає вас фінансове благополуччя, а вдома чекає любляча сім’я!

Дивіться також