Компліменти чоловіку у прозі, українською мовою

Ми зібрали в одне місце безліч самих красивих компліментів чоловіку українською, кожен зможе знайти для себе ті самі слова.

Мені дуже приємно проводити з тобою час. Коли я з тобою – я не помічаю, як воно пролітає.

Ти мій лицар у сяючих обладунках, будь-які перешкоди тобі байдуже.

Як боялася я помилитися … не вистачало духу повірити, що цей пильний погляд – не моя фантазія … стільки думок промайнуло в моїй голові: немає, така як я … навіщо йому, йому потрібна зовсім інша, немає не я … Я повинна забути, не думати … А як же той погляд? Ні, мені здалося … Ти – чоловік, про якого я мріяла, мріяла … Невже це можливо?

Як же ніжний кожен твій поцілунок. Хочеш, я покажу тобі свої поцілунки?

Я навіть не уявляла, що так сильно буду сумувати за тобою! Від цього несподіваного почуття я задихаюся, не їм і не сплю. Повертайся скоріше!

А я думала що такі тільки в кіно знімаються … Клас, я зустрічаюся із зіркою!

З тобою мені так тепло, спокійно і затишно.

Будинки без тебе так порожньо, ніби-то разом винесли всі меблі і не залишили навіть стін.

Створюючи вас природа явно попрацювала! Сполучення мужньої статі, вишуканою зовнішності і котра володіє посмішки не зустрічалося ще ні в одній людині одночасно!

Пристрасний, невгамовний, гарячий і незабутній!

Я дуже вдячна вам за допомогу. Ви зробили велику і гідне похвали справу. Спасибі вам! Ви дивовижно справляєтеся зі своєю роботою і ваша допомога для мене безцінна.

Самотність. Туга. Смуток. Без тебе я зовсім одна. А коли ти повертаєшся – свято.

Я коли бачу твоє обличчя так близько, не можу думати про те, щоб не затиснути тебе своїми ніжними поцілунками! Як же ти мені подобаєшся!

Ти не тільки вірний чоловік, але і мій відданий друг. Спасибі тобі за кожну хвилину сімейного щастя!

З тобою так комфортно, немов у домівки.

Твоє ім’я для мене як молитва, яку я виголошую енну кількість разів в день.

зустрівшитебе, я зрозуміла, що таке любов. Ти подарував мені щастя, радість, надію. Ти мій принц на білому коні. Я так найщасливіша дівчина на всій планеті. Твою увагу, твоя посмішка, твої очі просто чарують мене. Ти гідний найкрасивіших компліментів і захоплення. З тобою поруч мені затишно і тепло. Щомиті, проведене з тобою – це просто насолода. Мені іноді здається, що мені сниться найсолодший сон, і я боюся прокинутися. Але, відкривши очі, розумію, що це все дійсність.

Твоєї тактовності можна тільки позаздрити!